Ogłoszenie II etapu naboru na formularze kompletnych pomysłów na innowacje społeczne

20 marca 2017

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, iż w dniu dzisiejszym, tj. 20 marca 2017, ogłaszamy nabór na kompletne pomysły na innowacje społeczne, który potrwa do dnia 30 kwietnia 2017 roku. Dzień 30 kwietnia 2017 roku jest tym samym ostatnim dniem na przesłanie wypełnionego on-line formularza kompletnego pomysłu na innowacje społeczne.

Formularz kompletnego pomysłu na innowacje społeczne do wypełnienia on-line jest dostępny po zalogowaniu się w Państwa Panelach – możecie już Państwo rozpocząć pracę z formularzem.

Z uwagi na oferowane dla Państwa formy wsparcia na etapie rozwijania pomysłów na innowacje społeczne, formularz kompletnego pomysłu na innowacje społeczne będzie można przesłać nie wcześniej niż 17 kwietnia b.r. o godzinie 9:00.

Korzystając z okazji pragniemy przypomnieć, iż zgodnie z Podręcznikiem Procedur projektu Akcja Inkubacja formularze kompletnych pomysłów na innowacje społeczne składają tylko Ci Innowatorzy społeczni których wstępne pomysły zostały wybrane do rozwinięcia zgodnie z wynikami naboru na wstępne pomysły na innowacje społeczne ogłoszonymi 2 marca b.r.

Projekt „Akcja Inkubacja” jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.